Jak działa hipnoterapia?

Sprawdź, jak działa hipnoza terapeutyczna

Rapid Transformational Therapy® to niezwykle efektywna i nowoczesna metoda pracy z umysłem, której skuteczność wynika z oddziaływania na podświadomość, pełniącą istotną rolę w życiu każdego człowieka.

Badania nad funkcjonowaniem ludzkiego umysłu wskazują, że podświadomość aż w 95% odpowiedzialna jest za nasze myślenie, stan emocjonalny, reakcje, decyzje i zachowania.

Podświadomość można opisać jako funkcję mózgu, która rejestruje wszystkie doświadczenia oraz przechowuje schematy myślenia, działania oraz przekonania, z których czerpie świadoma część umysłu. Jeżeli chcemy usunąć przyczynę problemów emocjonalnych, z którymi się borykamy, trzeba dotrzeć do ich genezy, która zapisana jest w podświadomości.

Transformacja w 30 dni

hipnoza warszawa nina ambroziak

Konsultacja wstępna

Transformująca sesja RTT® (3h)

Spersonalizowane nagranie utrwalające zmianę

Konsultacja podsumowująca

Zapewniony kontakt mailowy (lub przez komunikatory) w trakcie 30 dni po sesji RTT®

Terapia odbywa się również online

Z czego wynikają szybkie i trwałe rezultaty hipnozy?

Wyobraź sobie tradycyjną terapię na poziomie świadomym jako jazdę samochodem, natomiast pracę z podświadomością jako podróż samolotem. W przypadku przemieszczania się samochodem podróż zajmuje więcej czasu i dodatkowo pojawiają się przeszkody i ograniczenia, co reprezentuje tradycyjne formy terapii, wymagające cierpliwości i pracy nad zrozumieniem i zmianą.

hipnoterapia warszawa nina ambroziak

Natomiast samolot symbolizuje terapię na poziomie podświadomym, która umożliwia szybsze i bardziej efektywne osiągnięcie celu. Terapia Rapid Transformational Therapy® zapewnia bezpośredni dostęp do głęboko zakorzenionych traum, przekonań i emocji, a następnie ich przekształcenie w nowe, wpierające wzorce.

Hipnoterapia metodą RTT® – poczuj ulgę już po pierwszej sesji!

Hipnoterapia metodą RTT® została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić pacjentom ulgę już w trakcie 1-3 sesji. Szybkie działanie sprawia, że osoby, zmagające się problemami o różnym podłożu, mogą osiągnąć wewnętrzną równowagę i spokój, co pomoże im sprawnie funkcjonować w życiu. W mojej pracy zwracam szczególną uwagę na komfort moich klientów i zależy mi na tym, aby każda osoba, która zwróci się do mnie o pomoc, otrzymała to, czego oczekuje.

Hipnoza to naturalny stan umysłu (osiągany przez lekką relaksację), który ułatwia nam komunikację z podświadomością, dzięki czemu możemy poprawić swoją samoocenę, zmienić przekonania i nastawić się pozytywnie do świata. Zależy mi na tym, aby moi klienci potrafili się wewnętrznie wyciszyć i odzyskać wpływ na swoje emocje. Dla uzyskania lepszych efektów każdą sesję wzmacniam nagraniem transformacyjnym, przygotowanym indywidualnie dla klienta. Oferuję terapię osobiście w siedzibie firmy, jak i usługę online..

Hipnoterapia, którą oferuję, opiera się na technikach relaksacji i koncentracji, które pozwalają dotrzeć do podświadomości. To właśnie w podświadomości tkwią odpowiedzi na wiele pytań i rozwiązania różnych problemów. W ten sposób pomogę Ci uporządkować myśli, emocje, uwolnimy blokujące przekonania, ale i odkryjemy Twoje wewnętrzne zasoby.