Hipnoterapia Niskie Poczucie Wartości

Niskie poczucie wartości może przeszkadzać w osiągnięciu satysfakcji zawodowej, znalezieniu dobrego partnera czy osiągnięciu życiowego spokoju. Jest to jednak problem, z którym można walczyć. W mojej klinice oferuję sesje terapeutyczne hipnozy dla osób, zmagających się z niską samooceną metodami RTT® i RTC®.

nina ambroziewicz hipnoterapia warszawa

Hipnoterapia na wzmocnienie pewności siebie — Twoja Droga do Silniejszego Poczucia Wartości i Pewności Siebie

Czy zmagasz się z niskim poczuciem własnej wartości i brakiem pewności siebie? Jako doświadczony terapeuta hipnoterapii w Warszawie, chcę Ci przedstawić skuteczną ścieżkę, która może pomóc Ci odzyskać wiarę w siebie. Hipnoterapia to nie tylko terapia, to podróż do Twojego wewnętrznego ja, gdzie możesz odkryć swoją prawdziwą wartość i zbudować solidne fundamenty pewności siebie.

Kim jestem?

Nina Ambroziak Hipnoterapeuta

Cześć! Jesteś na mojej stronie, bo prawdopodobnie szukasz pomocy. Jeśli cierpisz na stany depresyjne lub masz diagnozę, to mogę Ci skutecznie pomóc poprzez hipnoterapię.

Sesje hipnozy prowadzę w gabinecie w Warszawie i online. Obejrzyj film, który dla Ciebie przygotowałam i poznaj mnie lepiej. Więcej informacji znajdziesz w sekcji „O mnie”.

Nie czekaj i sięgnij po pomoc

Wiem, jak czasem trudno wstać z łóżka. Jak trudno jest Ci się skupić. Jak trudno Ci czerpać radość z codziennych zajęć i być kreatywnym w pracy. Jestem tu po to, aby Ci pomóc. Zapisz się na bezpłatną konsultację, aby ustalić Twoją indywidualną strategię hipnoterapii.

Niskie poczucie wartości – terapia hipnozą 

Hipnoterapia Depresji warszawa

Niskie poczucie własnej wartości to problem, który spotyka osoby w różnym wieku. Często zmagają się z nim dzieci, jednak równie powszechnie występuje u osób dorosłych. Choć wydaje się, że niska samoocena to nie kłopot zagrażający życiu, to jednak ma duży wpływ na radość z życia i osiąganie sukcesów.

Samoocena to bardzo ważny element naszego ja, będąca składową tego, jak odbieramy samych siebie i określająca, czy wierzymy we własne umiejętności. U wielu osób niska samoocena wynika z doświadczeń z czasów dzieciństwa. Dziecko, które nie otrzymało odpowiedniego wsparcia i akceptacji w okresie dorastania, może mieć problemy z samooceną, kiedy już osiągnie dorosłość.

Niskie poczucie wartości może przeszkadzać w osiągnięciu satysfakcji zawodowej, znalezieniu dobrego partnera czy osiągnięciu życiowego spokoju. Jest to jednak problem, z którym można walczyć. W mojej klinice oferuję sesje terapeutyczne hipnozy dla osób, zmagających się z niską samooceną metodami RTT® i RTC®.

Teraz Twój ruch

Jeśli depresja wpływa na Twoje życie i szukasz wsparcia, zapraszam Cię do skorzystania z konsultacji hipnoterapeutycznej. Razem możemy pracować nad odzyskaniem Twojego wewnętrznego spokoju i radości życia. Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na pierwszą sesję.

W czym mogę Ci pomóc?

Jeśli obserwujesz u siebie:

hipnoterapia stres warszawa

silny stres
dolegliwości fizyczne związane ze stresem

hipnoterapia stres warszawa

spadek motywacji
wypalenie zawodowe

hipnoterapia stres warszawa

lęk
rozdrażnienie, gniew
niskie poczucie własnej wartości

hipnoterapia stres warszawa

problemy z koncentracją, pamięcią
problemy ze snem
prokrastynację

Mam dla Ciebie skuteczne i efektywne rozwiązanie!

Jak hipnoza pomaga w podwyższeniu poczucia wartości?

Niskie poczucie wartości może głęboko wpływać na Twoje życie, ograniczając Twoje możliwości i szczęście. Hipnoza to potężne narzędzie, które pozwala dotrzeć do korzeni problemu, zmieniając negatywne przekonania i wzmacniając pozytywne myślenie o sobie.

W mojej praktyce w Warszawie oferuję hipnoterapię jako metodę wzmacniania pewności siebie. Przez hipnozę, pomagam Ci osiągnąć stan głębokiego relaksu, co umożliwia pracę z Twoją podświadomością. W tym stanie, możemy skutecznie pracować nad wzmocnieniem Twojego poczucia własnej wartości i budowaniem pewności siebie.

Każda osoba jest inna, dlatego moje podejście jest zawsze dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Razem zidentyfikujemy obszary, które wymagają wzmocnienia, i opracujemy strategie, które pomogą Ci poczuć się bardziej pewnie i wartościowo.

Niskie poczucie wartości – terapia przy pomocy hipnozy

Poradzenie sobie z problemem poczucia niskiej wartości wymaga przede wszystkim zrozumienia przyczyny problemu. Osoby, które do mnie przychodzą, często same nie wiedzą, skąd wzięła się u nich niska samoocena. Pomagam im do tego dotrzeć, wykorzystując techniki pracy z podświadomością metodą RTT® i RTC®. Sesja terapeutyczna polega na wprowadzeniu pacjenta w stan hipnozy po to, aby łatwiej było mu zrozumieć własne emocje i odnaleźć powód braku pewności siebie. 

Hipnoza terapeutyczna na wzmocnienie poczucia pewności siebie pomaga pacjentom skonfrontować się z negatywnymi przekonaniami o sobie samym i znaleźć rozwiązania, które mogą podnieść poczucie własnej wartości. Sesja terapeutyczna trwa ok. 2,5 godzin, jednak nie jest to koniec leczenia. Każdy pacjent otrzymuje też spersonalizowane nagrania, które powinien odsłuchiwać codziennie przez 21 dni.

RTT® i RTC® to metody hipnoterapii stanowiące połączenie hipnozy i terapii poznawczo-behawioralnej. Sesje terapeutyczne niskiego poczucia wartości wykonuję w gabinecie w Warszawie lub w trybie online.

Jeśli pragniesz zwiększyć swoje poczucie wartości i pewność siebie, zapraszam Cię do skorzystania z konsultacji hipnoterapeutycznej w Warszawie. Razem możemy pracować nad odkryciem Twojego pełnego potencjału i budowania silniejszego ja. Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na pierwszą sesję.

Czy musisz przygotować się jakoś do sesji hipnoterapii?

Chcesz skorzystać z sesji hipnoterapii i zastanawiasz się, jak przygotować się do spotkania?

Zanim przyjdziesz do mojego gabinetu, przekażę Ci wszystkie potrzebne informacje. Przed samą sesją hipnoterapii postaraj się nie pić kawy. Postaraj się także rozluźnić. O nic więcej się nie martw, bo jestem po to, aby Ci pomóc. Podczas całego spotkania będziesz świadomy. Będziesz także wszystko pamiętać.

Jak wygląda sesja hipnozy?

Przed wprowadzeniem pacjenta w stan relaksacji dzięki, któremu możliwe jest dotarcie do podświadomości, przeprowadzany jest szczegółowy wywiad, na podstawie którego ustalany jest cały plan terapii. Bardzo ważne jest dokładne zdiagnozowanie problemu i chęć poprawy stanu emocjonalnego. Depresja to choroba, która wiąże się z zakłóceniem poprawnego funkcjonowania niektórych rejonów mózgu. Wprowadzenie w stan hipnozy ma na celu wywołanie odpowiednich emocji, dzięki którym łatwiej będzie utrzymać równowagę chemiczną mózgu i zmienić sposób myślenia na bardziej pozytywny.

Ile kosztuje hipnoterapia?

Pierwsze spotkanie jest całkowicie za darmo. Jest to spotkanie konsultacyjne, podczas którego określamy Twoje potrzeby i ustalamy program leczenia. Na spotkaniu dowiesz się, ile sesji hipnozy potrzebujesz, aby depresja odpuściła. Konsultacja jest niezobowiązująca, tak więc możesz ze mną porozmawiać i mnie poznać. Później podejmiesz decyzję, czy chcesz ze mną pracować.

Zaprogramuj się na sukces!