Hipnoterapia na sen

Czy wiesz, że hipnoza może być ratunkiem na Twoje problemy ze snem? Sesje hipnozy na sen pomagają pacjentom, którzy mają trudności z zasypianiem, wybudzaniem się czy głębokością snu. Sprawdź jak hipnoza na sen, może Ci pomóc i zapisz się na wizytę już dziś!

nina ambroziewicz hipnoterapia warszawa

Hipnoza prowadząca do snu – co to takiego?

Hipnoza to stan, w którym częstotliwość fal mózgowych obniża się do częstotliwości Alpha, w której nadal jesteśmy wszystkiego świadomi natomiast mamy również dostęp do podświadomości. Ta część umysłu odpowiada w ponad 95% za nasze myśli, emocje, zachowania, które włączają się bez naszego udziału.

Hipnoza na głęboki sen to terapia stosowana od wielu lat, dzięki czemu można dotrzeć do podświadomych schematów zaburzających zdrowy i regenerujący sen. Każdy z nas przychodzi na świat z naturalną zdolnością do zasypiania oraz przesypiania nocy to dla każdego z nas naturalny i ważny proces w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. 

Jeżeli nastąpiło zaburzenie tego procesu to znaczy, że pojawiły się podświadome mechanizmy, które mają swoje źródło w podświadomości. Odkrycie, zrozumienie i uwolnienie tych ograniczających schematów umożliwiają powrót do właściwych mechanizmów związanych z naturalnym snem.

Musimy zauważyć, że problemy ze snem bardzo często mają podłoże emocjonalne. Spowodowane są gonitwą myśli, negatywnymi emocjami, stresem i trudnymi sytuacjami z przeszłości, które są w nas zakorzenione. 

Jednym z częstych, podświadomych przekonań zaburzających rytm snu jest mechanizm ciągłej czujności i bycia w gotowości, który mógł powstać na skutek zagrażających sytuacji z dzieciństwa.

Hipnoza na poprawę jakości snu – gdzie szukać pomocy w Warszawie?

Hipnoterapia Warszawa prowadzona jest przez wykwalifikowaną specjalistkę – Ninę Ambroziak. Już podczas pierwszej sesji hipnoterapii pomagam klientom dotrzeć do przyczyny zaburzonego rytmu snu, a następnie poprzez uwolnienie ograniczających przekonań następuje zwiększenie poczucia własnej wartości, eliminacja stresu i zakorzenionych lęków. 

Podczas sesji hipnoterapeutycznych poznasz schematy myślenia i działania, które powstały na podstawie doświadczonych przez Ciebie sytuacji z przeszłości. W kolejnej części procesu nauczysz swoją podświadomość wspierających przekonań, dzięki którym odzyskasz wpływ nad swoim samopoczuciem oraz przywrócisz naturalne procesy związane ze snem.

Kim jestem?

Nina Ambroziak Hipnoterapeuta – znajdź nas w Warszawie 

Cześć! Jesteś na mojej stronie, bo prawdopodobnie szukasz pomocy. Jeśli cierpisz na stany depresyjne lub masz diagnozę, to mogę Ci skutecznie pomóc poprzez hipnoterapię.

Sesje hipnozy prowadzę w gabinecie w Warszawie i online. Obejrzyj film, który dla Ciebie przygotowałam i poznaj mnie lepiej. Więcej informacji znajdziesz w sekcji „O mnie”.

Nie czekaj i sięgnij po pomoc

Pamiętaj, że wybór odpowiedniego hipnoterapeuty jest kluczowy dla powodzenia terapii. Poświęć czas na znalezienie specjalisty, który spełnia Twoje oczekiwania i wzbudza Twoje zaufanie. Jestem tu po to, aby Ci pomóc. Zapisz się na bezpłatną konsultację, aby ustalić Twoją indywidualną strategię hipnoterapii dla Ciebie.

Hipnoterapia na nocne przebudzenia – przeciwwskazania

Hipnoterapia Depresji warszawa

Hipnoterapia na sen jest ogólnie bezpieczną metodą, w niektórych przypadkach może nie być wskazana. Przeciwwskazania do hipnoterapii na sen:

 • Silne zaburzenia osobowości
 • Psychozy
 • Epilepsja

Jeśli cierpisz na którekolwiek z tych schorzeń, przed rozpoczęciem hipnoterapii skonsultuj się z lekarzem. Pamiętaj:

 • Hipnoterapia nie jest jedyną metodą leczenia problemów ze snem. W zależności od indywidualnych potrzeb, lekarz lub psycholog może zalecić inne formy terapii, np. terapię poznawczo-behawioralną (CBT) lub farmakoterapię.
 • Ważne jest, aby przed rozpoczęciem hipnoterapii mieć realistyczne oczekiwania. Hipnoterapia może pomóc Ci poprawić jakość snu, ale nie jest to magiczne rozwiązanie, które natychmiast wyeliminuje wszystkie problemy ze snem.

Teraz Twój ruch

Jeśli problemy ze snem wpływają na Twoje życie i szukasz wsparcia, zapraszam Cię do skorzystania z konsultacji hipnoterapeutycznej. Razem możemy pracować nad odzyskaniem Twojego spokoju. Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na pierwszą sesję.

W czym mogę Ci pomóc?

Jeśli obserwujesz u siebie:

hipnoterapia stres warszawa

silny stres
dolegliwości fizyczne związane ze stresem

hipnoterapia stres warszawa

spadek motywacji
wypalenie zawodowe

hipnoterapia stres warszawa

lęk
rozdrażnienie, gniew
niskie poczucie własnej wartości

hipnoterapia stres warszawa

problemy z koncentracją, pamięcią
problemy ze snem
prokrastynację

Mam dla Ciebie skuteczne i efektywne rozwiązanie!

Hipnoterapia na sen – jak wygląda sesja?

Sesja hipnoterapii na sen składa się z dwóch etapów:

1. Rozmowa i wywiad:

 • Na początku przeprowadzam z Tobą szczegółową rozmowę, aby poznać Twoje problemy ze snem, ich wpływ na Twoje życie oraz Twoje ogólne samopoczucie.
 • Zbieram również informacje o Twoich nawykach snu, czynnikach stresujących i innych kwestiach, które mogą wpływać na Twój sen.

2. Wprowadzenie w stan hipnozy i sugestie:

 • Następnie wprowadzam Cię w stan hipnozy. Jest to stan głębokiego relaksu, podczas którego będziesz mieć dostęp do swojej podświadomości, w której zapisały się mechanizmy zaburzające zdrowy sen.
 • Jednym z ważnych elementów sesji są techniki terapetuczne majace na celu uzdrowienie ograniczających schematów, które powstały na skutek bolesnych sytuacji z przeszłości.
 • Udzielam Ci również sugestii mających na celu poprawę jakości snu. Sugestie te mogą dotyczyć m.in.:
  • Łatwiejszego zasypiania
  • Głębszego i spokojniejszego snu
  • Zmniejszenia liczby nocnych przebudzeń
  • Radzenia sobie ze stresem i lękiem, które mogą utrudniać zasypianie
 • Po sesji otrzymasz jeszcze spersonalizowane nagranie do codziennego odsłuchiwania, które w głębokim relaksie uczy Twoją podświadomość wspierających przekonań w obszarze, który powodował problemy ze snem poprzez nadmierny stres, lęki, natłoki myślowe.

Sesje hipnoterapii na lepszy sen prowadzone są w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Zadbam o Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Zaprogramuj się na sukces!