Hipnoterapia migreny

Wyczerpujący ból, wrażliwość na światło i dźwięk oraz mdłości, które towarzyszą atakowi migreny, mogą sprawić, że osoby cierpiące na tę dolegliwość nie są w stanie pracować, utrzymywać kontaktów towarzyskich, a nawet wykonywać podstawowych codziennych zadań. W moim gabinecie oferuję szybką pomoc osobom w potrzebie, które borykają się z migrenami i przewlekłymi bólami głowy.

nina ambroziewicz hipnoterapia warszawa

Hipnoza na migrenę gabinet hipnoterapii

Hipnoterapia migreny RTT® wykorzystuje połączenie hipnoterapii, programowania neurolingwistycznego i technik poznawczo-behawioralnych do przeformułowania schematów zapisanych w umyśle i wyeliminowania negatywnych wzorców myślowych, które przyczyniają się do powstawania migren. Leczenie migreny hipnozą okazała się skuteczna w zmniejszaniu częstotliwości i intensywności migren, a nawet osiągnięcia całkowitej remisji choroby. Hipnoterapia migreny RTT® jest długoterminowym rozwiązaniem, które zajmuje się podstawową przyczyną migreny, a nie tylko leczeniem objawów.

Kim jestem?

Nina Ambroziak Hipnoterapeuta

Cześć! Jesteś na mojej stronie, bo prawdopodobnie szukasz pomocy. Jeśli cierpisz na stany depresyjne lub masz diagnozę, to mogę Ci skutecznie pomóc poprzez hipnoterapię.

Sesje hipnozy prowadzę w gabinecie w Warszawie i online. Obejrzyj film, który dla Ciebie przygotowałam i poznaj mnie lepiej. Więcej informacji znajdziesz w sekcji „O mnie”.

Nie czekaj i sięgnij po pomoc

Wiem, jak czasem trudno wstać z łóżka. Jak trudno jest Ci się skupić. Jak trudno Ci czerpać radość z codziennych zajęć i być kreatywnym w pracy. Jestem tu po to, aby Ci pomóc. Zapisz się na bezpłatną konsultację, aby ustalić Twoją indywidualną strategię hipnoterapii.

Czy hipnoza na migrenę jest bezpieczna?

Hipnoterapia Depresji warszawa

Terapia hipnotyczna migreny uznawana jest za jedną z najbezpieczniejszych jak i bardzo efektywnych form terapii, odbywającą się bez środków zewnętrznych (leki, suplementy diety). Hipnoza na migrenę spełnia wymogi psychologii klinicznej w zakresie skutecznego sposobu leczenia bez skutków ubocznych. W gabinecie hipnoterapii migreny w Warszawie oferuję leczenie migreny poprzez zajęcie się podstawowymi przyczynami choroby, co ma na celu zapewnienie długotrwałej ulgi i poprawę jakości życia pacjenta. 

Terapię migreny hipnozą RTT® doceniło już wielu ludzi, którym udało się pozbyć różnego rodzaju bólu i innych dolegliwości, i poprzez hipnozę poradzić sobie z wieloma życiowymi problemami.

Migrena może mieć także podłoże napięciowe, dlatego również oferujemy hipnoterapię stresu metodą RTT®

Teraz Twój ruch

Jeśli depresja wpływa na Twoje życie i szukasz wsparcia, zapraszam Cię do skorzystania z konsultacji hipnoterapeutycznej. Razem możemy pracować nad odzyskaniem Twojego wewnętrznego spokoju i radości życia. Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na pierwszą sesję.

W czym mogę Ci pomóc?

Jeśli obserwujesz u siebie:

hipnoterapia stres warszawa

silny stres
dolegliwości fizyczne związane ze stresem

hipnoterapia stres warszawa

spadek motywacji
wypalenie zawodowe

hipnoterapia stres warszawa

lęk
rozdrażnienie, gniew
niskie poczucie własnej wartości

hipnoterapia stres warszawa

problemy z koncentracją, pamięcią
problemy ze snem
prokrastynację

Mam dla Ciebie skuteczne i efektywne rozwiązanie!

Hipnoza na migrenę

Jedną ze skutecznych metod leczenia migreny, stosowaną powszechnie, jest hipnoterapia. W moim gabinecie w Warszawie oferują szybką pomoc osobom w potrzebie, które borykają się z migrenami i przewlekłymi bólami głowy.

Uznana na świecie metoda hipnozy na migrenę RTT®, nazywana inaczej hipnozą terapeutyczną, wykorzystuje sprawdzone techniki relaksacyjne, aby uzyskać dostęp do podświadomego umysłu i zająć się podstawowymi przyczynami migreny. 

Poprzez zagłębianie się w czynniki wywołujące dolegliwości hipnoterapia na migrenę może pomóc pacjentom rozwinąć mechanizmy radzenia sobie z chorobą i uniknąć przyszłych ataków. Zabieg ten jest nieinwazyjny i nie ma skutków ubocznych, co czyni go świetną opcją dla tych, którzy szukają naturalnej metody łagodzenia i leczenia objawów migreny.

Poradzenie sobie z problemem poczucia niskiej wartości wymaga przede wszystkim zrozumienia przyczyny problemu. Osoby, które do mnie przychodzą, często same nie wiedzą, skąd wzięła się u nich niska samoocena. Pomagam im do tego dotrzeć, wykorzystując techniki pracy z podświadomością metodą RTT® i RTC®. Sesja terapeutyczna polega na wprowadzeniu pacjenta w stan hipnozy po to, aby łatwiej było mu zrozumieć własne emocje i odnaleźć powód braku pewności siebie. 

Hipnoza terapeutyczna na wzmocnienie poczucia pewności siebie pomaga pacjentom skonfrontować się z negatywnymi przekonaniami o sobie samym i znaleźć rozwiązania, które mogą podnieść poczucie własnej wartości. Sesja terapeutyczna trwa ok. 2,5 godzin, jednak nie jest to koniec leczenia. Każdy pacjent otrzymuje też spersonalizowane nagrania, które powinien odsłuchiwać codziennie przez 21 dni.

RTT® i RTC® to metody hipnoterapii stanowiące połączenie hipnozy i terapii poznawczo-behawioralnej. Sesje terapeutyczne niskiego poczucia wartości wykonuję w gabinecie w Warszawie lub w trybie online.

Jeśli pragniesz zwiększyć swoje poczucie wartości i pewność siebie, zapraszam Cię do skorzystania z konsultacji hipnoterapeutycznej w Warszawie. Razem możemy pracować nad odkryciem Twojego pełnego potencjału i budowania silniejszego ja. Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na pierwszą sesję.

Czy musisz przygotować się jakoś do sesji hipnoterapii migreny?

Chcesz skorzystać z sesji hipnoterapii i zastanawiasz się, jak przygotować się do spotkania?

Zanim przyjdziesz do mojego gabinetu, przekażę Ci wszystkie potrzebne informacje. Przed samą sesją hipnoterapii postaraj się nie pić kawy. Postaraj się także rozluźnić. O nic więcej się nie martw, bo jestem po to, aby Ci pomóc. Podczas całego spotkania będziesz świadomy. Będziesz także wszystko pamiętać.

Leczenie migreny – Jak wygląda sesja hipnozy?

Przed wprowadzeniem pacjenta w stan relaksacji dzięki, któremu możliwe jest dotarcie do podświadomości, przeprowadzany jest szczegółowy wywiad, na podstawie którego ustalany jest cały plan terapii. Bardzo ważne jest dokładne zdiagnozowanie problemu i chęć poprawy stanu emocjonalnego. Depresja to choroba, która wiąże się z zakłóceniem poprawnego funkcjonowania niektórych rejonów mózgu. Wprowadzenie w stan hipnozy ma na celu wywołanie odpowiednich emocji, dzięki którym łatwiej będzie utrzymać równowagę chemiczną mózgu i zmienić sposób myślenia na bardziej pozytywny.

Ile kosztuje hipnoterapia migreny?

Pierwsze spotkanie jest całkowicie za darmo. Jest to spotkanie konsultacyjne, podczas którego określamy Twoje potrzeby i ustalamy program leczenia migreny. Na spotkaniu dowiesz się, ile sesji hipnozy potrzebujesz, aby migrena odpuściła. Konsultacja jest niezobowiązująca, tak więc możesz ze mną porozmawiać i mnie poznać. Później podejmiesz decyzję, czy chcesz ze mną pracować.

Zaprogramuj się na sukces!