Hipnoterapia DDA

Czy jako Dorosłe Dziecko Alkoholika (DDA) borykasz się z wyzwaniami, które wydają się być nieodłączną częścią Twojego życia? Jako doświadczony terapeuta hipnoterapii, chcę Ci zaoferować unikalną ścieżkę, która może pomóc Ci zrozumieć i przetworzyć Twoje przykre doświadczenia z dzieciństwa. Hipnoterapia DDA to nie tylko terapia, to podróż do głębi Twojego umysłu, gdzie możesz odnaleźć uzdrowienie, siłę i radość z życia.

nina ambroziewicz hipnoterapia warszawa

Cechy DDA – Warszawa hipnoterapia dla Dorosłych Dzieci Alkoholików

Cechy DDA (Dorosłego Dziecka Alkoholika) często wiążą się z trudnościami w nawiązywaniu zdrowych relacji, problemami z poczuciem własnej wartości i innymi wyzwaniami emocjonalnymi. Te doświadczenia mogą głęboko wpływać na Twoje życie, kształtując negatywnie Twoje przekonania i zachowania. Hipnoterapia DDA pomaga to zmienić.

DDA to skrót od Dorosłe Dzieci Alkoholików, który odnosi się do osób pochodzących z rodzin z problemem alkoholowym, które w dalszym ciągu borykają się z różnego rodzaju trudnościami, mającymi związek z wydarzeniami i doświadczeniami z przeszłości. Syndrom DDA dotyczy osób, które dorastały w dysfunkcyjnym środowisku, ponieważ jedno lub oboje rodziców zmagało się z problemem alkoholowym.

Kim jestem?

Nina Ambroziak Hipnoterapeuta

Cześć! Jesteś na mojej stronie, bo prawdopodobnie szukasz pomocy. Jeśli cierpisz na stany depresyjne lub masz diagnozę, to mogę Ci skutecznie pomóc poprzez hipnoterapię.

Sesje hipnozy prowadzę w gabinecie w Warszawie i online. Obejrzyj film, który dla Ciebie przygotowałam i poznaj mnie lepiej. Więcej informacji znajdziesz w sekcji „O mnie”.

Nie czekaj i sięgnij po pomoc

Wiem, jak czasem trudno wstać z łóżka. Jak trudno jest Ci się skupić. Jak trudno Ci czerpać radość z codziennych zajęć i być kreatywnym w pracy. Jestem tu po to, aby Ci pomóc. Zapisz się na bezpłatną konsultację, aby ustalić Twoją indywidualną strategię hipnoterapii.

W jaki sposób hipnoza pomaga osobom DDA?

Hipnoterapia Depresji warszawa

DDA to zaburzenie, które można leczyć, jednak krokiem do poprawy zdrowia jest uświadomienie sobie problemu. Kiedy problem ukryty jest w podświadomości pomóc może wyłącznie hipnoterapia. Dzięki terapii DDA hipnozą poprawisz komfort w poniższych aspektach swojego życia:

  • niską samoocenę;
  • nadmierne poczucie winy;
  • tendencje do brania odpowiedzialności za czyny innych osób;
  • obawy przed nawiązywaniem bliskich kontaktów;
  • trudności z podejmowaniem decyzji;
  • zaniedbywanie własnych potrzeb;
  • ukrywanie uczuć i brak umiejętności ich wyrażania;
  • poczucie osamotnienia;
  • problemy z odczuwaniem radości.

Teraz Twój ruch

Jeśli depresja wpływa na Twoje życie i szukasz wsparcia, zapraszam Cię do skorzystania z konsultacji hipnoterapeutycznej. Razem możemy pracować nad odzyskaniem Twojego wewnętrznego spokoju i radości życia. Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na pierwszą sesję.

W czym mogę Ci pomóc?

Jeśli obserwujesz u siebie:

hipnoterapia stres warszawa

silny stres
dolegliwości fizyczne związane ze stresem

hipnoterapia stres warszawa

spadek motywacji
wypalenie zawodowe

hipnoterapia stres warszawa

lęk
rozdrażnienie, gniew
niskie poczucie własnej wartości

hipnoterapia stres warszawa

problemy z koncentracją, pamięcią
problemy ze snem
prokrastynację

Mam dla Ciebie skuteczne i efektywne rozwiązanie!

Jak hipnoterapia wspiera osoby z syndromem DDA?

W mojej praktyce stosuję hipnoterapię jako metodę wsparcia dla osób z DDA. Hipnoza pozwala Ci osiągnąć stan głębokiego relaksu, co umożliwia dostęp do Twojej podświadomości. W tym bezpiecznym środowisku możemy pracować nad przetworzeniem przeszłych doświadczeń, zmieniając negatywne wzorce myślenia i emocji. Dzięki hipnozie żyjesz lepiej i masz mniej stresu. Krok po kroku odkrywasz pokłady schematów do uzdrowienia.

Indywidualne podejście do Twoich potrzeb

Każda osoba z DDA ma swoją unikalną historię i wyzwania, dlatego moje podejście jest zawsze dostosowane do Twoich osobistych potrzeb. Razem zidentyfikujemy kluczowe obszary, które wymagają uwagi i opracujemy strategie radzenia sobie z nimi. Moim celem jest nie tylko złagodzenie bólu z przeszłości, ale także pomoc w budowaniu zdrowej przyszłości.

DDA hipnoterapia – sesje terapeutyczne metodą RTT® i RTC®

Syndrom DDA związany jest ze stanem psychicznym osoby, która dorastała w otoczeniu osób z chorobą alkoholową. Sesje terapeutyczne w moim gabinecie odbywają się na poziomie podświadomości. W pracy z pacjentami wykorzystuję metody RTT® i RTC®, które oparte są na hipnozie, podczas której jako terapeuta staram się skonfrontować pacjenta z negatywnymi przekonaniami, które zaburzają rytm normalnego funkcjonowania. 

Wprowadzenie w stan hipnozy ma za zadanie zwiększyć podatność pacjenta na sugestie i wywołać odpowiednie emocje, dzięki którym łatwiej będzie wypracować rozwiązania mające na celu poradzenie sobie z zaburzeniami, wynikającymi z DDA.

Na sesje terapeutyczne dla osób z syndromem DDA zapraszam do mojego gabinetu w Warszawie. Terapia podzielona jest na dwa etapy: ok. 2,5-godzinną sesję bezpośrednio na miejscu oraz utrwalenie zmiany dzięki spersonalizowanemu nagraniu, które należy odsłuchiwać codziennie przez 21 dni. Istnieje również możliwość wykonania sesji on-line.

Jak wygląda sesja hipnozy?

Przed wprowadzeniem pacjenta w stan relaksacji dzięki, któremu możliwe jest dotarcie do podświadomości, przeprowadzany jest szczegółowy wywiad, na podstawie którego ustalany jest cały plan terapii. Bardzo ważne jest dokładne zdiagnozowanie problemu i chęć poprawy stanu emocjonalnego. Depresja to choroba, która wiąże się z zakłóceniem poprawnego funkcjonowania niektórych rejonów mózgu. Wprowadzenie w stan hipnozy ma na celu wywołanie odpowiednich emocji, dzięki którym łatwiej będzie utrzymać równowagę chemiczną mózgu i zmienić sposób myślenia na bardziej pozytywny.

Ile kosztuje hipnoterapia?

Pierwsze spotkanie jest całkowicie za darmo. Jest to spotkanie konsultacyjne, podczas którego określamy Twoje potrzeby i ustalamy program leczenia. Na spotkaniu dowiesz się, ile sesji hipnozy potrzebujesz, aby syndrom DDA odpuścił. Konsultacja jest niezobowiązująca, tak więc możesz ze mną porozmawiać i mnie poznać. Później podejmiesz decyzję, czy chcesz ze mną pracować.

Zaprogramuj się na sukces!