Hipnoterapia Bóle Psychosomatyczne

Cierpisz na przewlekły ból, którego nie da się wyjaśnić badaniami medycznymi? Być może doświadczasz bólu psychosomatycznego, na który ogromny wpływ ma Twój stan psychiczny. To realne dolegliwości fizyczne, które mają swoje źródło w stresie, lęku, traumie lub innych problemach emocjonalnych. Chociaż ból jest prawdziwy, nie ma organicznej przyczyny, a jego nasilenie często nie jest proporcjonalne do rzeczywistego urazu. Sesje RTT pozwalają na identyfikację i usunięcie ograniczających przekonań oraz blokujących emocji powodujących ból, co prowadzi do uwolnienia energii i poprawy samopoczucia

nina ambroziewicz hipnoterapia warszawa

Jak Hipnoterapia Może Ci Pomóc w Walce z Bólami Psychosomatycznymi?

Hipnoterapia to innowacyjne podejście, które pozwala na skuteczną interwencję w obszarze bólów psychosomatycznych. Poprzez wykorzystanie technik hipnotycznych, terapeuta pomoże Ci zidentyfikować i rozwiązać głęboko zakorzenione przyczyny tych dolegliwości.

 • Podczas sesji hipnoterapeutycznych:
 • Zrozumiesz lepiej swoje emocje i ich wpływ na ciało.
 • Nauczysz się skutecznych technik relaksacyjnych, które redukują stres i napięcie.
 • Zmienisz negatywne przekonania i wzorce myślowe, które podtrzymują ból psychosomatyczny.
 • Odkryjesz nowe strategie radzenia sobie ze stresem i trudnościami emocjonalnymi.

Kim jestem?

Nina Ambroziak Hipnoterapeuta

Cześć! Jesteś na mojej stronie, bo prawdopodobnie szukasz pomocy. Jeśli cierpisz na stany depresyjne lub masz diagnozę, to mogę Ci skutecznie pomóc poprzez hipnoterapię.

Sesje hipnozy prowadzę w gabinecie w Warszawie i online. Obejrzyj film, który dla Ciebie przygotowałam i poznaj mnie lepiej. Więcej informacji znajdziesz w sekcji „O mnie”.

Nie czekaj i sięgnij po pomoc

Wiem, jak czasem trudno wstać z łóżka. Jak trudno jest Ci się skupić. Jak trudno Ci czerpać radość z codziennych zajęć i być kreatywnym w pracy. Jestem tu po to, aby Ci pomóc. Zapisz się na bezpłatną konsultację, aby ustalić Twoją indywidualną strategię hipnoterapii.

Co To Jest Ból Psychosomatyczny I Jak Wpływa Na Ciebie

Hipnoterapia Depresji warszawa

Ból psychosomatyczny może mieć szeroki zakres objawów, od lekkich dolegliwości do ciężkiej choroby, ponadto w znaczący sposób obniża jakość życia przyczyniając się do:

 • Spadku motywacji
 • Wypalenia zawodowego
 • Nasilenia lęków
 • Rozdrażnienia
 • Poczucia gniewu
 • Obniżenia poczucia własnej wartości
 • Problemów z koncentracją i pamięcią
 • Problemów ze snem
 • Pogłębienia prokrastynacji

Hipnoterapia, może dać Ci szansę na przełamanie cyklu negatywnych wzorców myślenia i polepszenia swojego samopoczucia, co może doprowadzić do znacznej poprawy jakości życia.

Teraz Twój ruch

Jeśli depresja wpływa na Twoje życie i szukasz wsparcia, zapraszam Cię do skorzystania z konsultacji hipnoterapeutycznej. Razem możemy pracować nad odzyskaniem Twojego wewnętrznego spokoju i radości życia. Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na pierwszą sesję.

W czym mogę Ci pomóc?

Jeśli obserwujesz u siebie:

hipnoterapia stres warszawa

silny stres
dolegliwości fizyczne związane ze stresem

hipnoterapia stres warszawa

spadek motywacji
wypalenie zawodowe

hipnoterapia stres warszawa

lęk
rozdrażnienie, gniew
niskie poczucie własnej wartości

hipnoterapia stres warszawa

problemy z koncentracją, pamięcią
problemy ze snem
prokrastynację

Mam dla Ciebie skuteczne i efektywne rozwiązanie!

Jak wygląda leczenie hipnoterapią RTT?

Na terapię leczenia hipnozą terapeutyczną można zapisać się w gabinecie w Warszawie. Lata doświadczenia nauczyły mnie wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom pacjentów, dlatego każdą terapię rozpoczynamy konsultacją, mającą na celu ustalenie problemu i wyjaśnienie, na czym dokładnie polega leczenie. Po przeprowadzeniu wywiadu przechodzimy do wprowadzenia w stan relaksu i pracy nad podświadomością klienta.

Sytuacje traumatyczne mogą wywołać stany depresyjne. Oferujemy także leczenie hipnozą depresji metodą RTT®.

Jak wygląda sesja hipnozy?

Przed wprowadzeniem pacjenta w stan relaksacji dzięki, któremu możliwe jest dotarcie do podświadomości, przeprowadzany jest szczegółowy wywiad, na podstawie którego ustalany jest cały plan terapii. Bardzo ważne jest dokładne zdiagnozowanie problemu i chęć poprawy stanu emocjonalnego. Depresja to choroba, która wiąże się z zakłóceniem poprawnego funkcjonowania niektórych rejonów mózgu. Wprowadzenie w stan hipnozy ma na celu wywołanie odpowiednich emocji, dzięki którym łatwiej będzie utrzymać równowagę chemiczną mózgu i zmienić sposób myślenia na bardziej pozytywny.

Ile kosztuje hipnoterapia?

Pierwsze spotkanie jest całkowicie za darmo. Jest to spotkanie konsultacyjne, podczas którego określamy Twoje potrzeby i ustalamy program leczenia. Na spotkaniu dowiesz się, ile sesji hipnozy potrzebujesz, aby depresja odpuściła. Konsultacja jest niezobowiązująca, tak więc możesz ze mną porozmawiać i mnie poznać. Później podejmiesz decyzję, czy chcesz ze mną pracować.

Zaprogramuj się na sukces!