Wziąłem udział w sesji hipnozy RTT prowadzonej przez Ninę. Było to dla mnie bardzo ważne i graniczne doświadczenie, podczas którego poznałem kilka kluczowych wzorców swojego funkcjonowania. Zmieniła się odczuwalnie jakość mojego snu – budzę się wypoczęty. Zmieniło się też moje przeżywanie rzeczywistości.

Nina podczas sesji była empatyczna, uważna, wspierająca, bardzo profesjonalna i pewna tego co robi. Dawno nie brałem udziału w tak silnym i uzdrawiającym przeżyciu, w dodatku bardzo szybkim. I jedno ważne wyjaśnienie: to nie jest żadna magia ani hipnoza sceniczna, w której nie będziecie wiedzieli co się z Wami dzieje. W tej pracy pozostajecie cały czas świadomi i sięgacie jednocześnie do nieświadomości, do tego, co niedostępne, ukryte, za kurtyną.

Adam Sornek

Spotkanie z Niną to wyjątkowe doświadczenie. Przebiega w atmosferze spokoju, zrozumienia, czułam się bezpiecznie i miałam pełną kontrolę nad tym co się dzieje. Nina jest osobą o ogromnej empatii i wiedzy. W sposób bardzo umiejętny naprowadziła mnie do odkrycia przekonań powstałych wiele lat temu, a które wciąż mi towarzyszyły i skutecznie ograniczały na wielu płaszczyznach życia.

Ta sesja to takie katharsis, wychodzi się z niej oczyszczonym i lepiej rozumiejącym siebie oraz różne mechanizmy, które na nas wpływają.

A efekty sesji widzi się w sobie każdego dnia. Coś się po prostu zmienia. I to niesamowite w jak krótkim czasie!

Iga Ławrynowicz-Szmyt

Sesja hipnoterapii RTT to intensywne doświadczenie, które przypomina intensywny, pełen zdarzeń sen, po którym budzisz się mówiąc "Wow". Imponującą umiejętnością Niny, wynikającą pewnie z tego, jak dobrze opanowała warsztat metody RTT, była mądra synteza tych scen oraz budująca, pozytywną afirmacja, której wysłuchałem na koniec sesji. Słucham też nagrania. Sesja dodała mi energii do działania, poczucia spokoju i samo-akceptacji.

Dziękuję i polecam!

Kamil Żmijewski

Nina przeprowadziła mnie bardzo skutecznie do mojej podświadomości. Gdzie jasno i dobitnie ukazały mi się moje wgrane, ograniczające wzorce zachowań i sposoby myślenia. Bezpiecznie i profesjonalnie towarzyszyła mi w dotarciu do kluczowych sytuacji w moim życiu, które determinowały mój rozwój. Zarówno zawodowy jak i duchowy.

Polecam takie sesje każdemu, kto chce zmienić swoje życie, kto chce dowiedzieć się co mu już nie służy, odrzucić niepotrzebne wzorce i żyć pełnią prawdziwego życia.

Halina Miezianko

Jestem generalnie zafascynowana samą metodą i szybkością transformacji. Dodatkowo praca z Niną była dla mnie przełomem, pozwoliła mi dotrzeć do obrazów, które mocno wyparłam.

Nina jest wyjątkowo delikatna i uważna w swej pracy, czułam się dzięki niej niezwykle komfortowo i zaopiekowana.

Laura Darmochwał

Nina ma niezwykły dar empatii, umiejętność słuchania, analizy i łączenia faktów. W połączeniu z zastosowaniem metody RTT®, daje to idealną receptę na rozwiązywanie problemów, pozbywanie się lęków, blokad. Polecam każdemu kto chce dojść ze sobą do ładu.

Aleksandra Bykowska

Naprawdę, z całego serca polecam spotkać się, otworzyć na zmianę! Czasem nosimy coś w sobie bardzo, bardzo głęboko, nieświadomie sami siebie sabotując.

Warto oddać się w ręce Niny i jej metodzie. Atmosfera jest bardzo komfortowa, Nina "opiekuje" się, interesuje osobami, które przychodzą do niej po pomoc - czuje je. Mnie te spotkanie bardzo pomogło.

Żaneta Chełminiak

Pani Nina jest wspaniała. Za pomocą hipnoterapii mocno przetransformowała przekonania, które przeszkadzały mi w życiu, a które nie były tak naprawdę moje. Po jednej sesji czuję się WOLNA. To chyba najlepsze słowo. Nagranie po sesji pomaga mi oswoić się i na stałe przyjąć prawdę o sobie samej. Po tej sesji poczułam, że naprawdę mogę być sobą.

Katarzyna Gołębiewska

Od małego byłem niesamowicie ambitny i pracowity. Dzięki temu w młodym wieku zacząłem robić karierę i zarabiać porządne pieniądze. Inni mi zazdrościli. A ja cały czas żyłem w napięciu, że wciąż jestem niewystarczający. Kolejne awansy i lepsze samochody wcale mi w tym nie pomagały. Było jeszcze gorzej. Im bardziej wzbudzałem podziw wśród znajomych i rodziny tym większy był mój lęk, że dłużej nie będę mógł ukrywać tego, że tak naprawdę jestem beznadziejny. Ten pogłębiający się lęk sprawił, że zacząłem odsuwać się od ludzi i coraz bardziej nienawidzić siebie. Szukałem znieczulenia w pracy i używkach. Podczas pracy z Niną dotarłem do scen z mojego dzieciństwa, które mocno naznaczyły mój obraz siebie. Surowy, krytyczny i oceniający ojciec, od którego nigdy nie usłyszałem niczego dobrego na swój temat sprawił, że nigdy nie zaakceptowałem siebie. Podczas ustawień systemowych zobaczyłem pewien schemat, który powtarzał się w naszej rodzinie i który utrudniał mi tworzenie trwałej relacji partnerskiej.

Nina pomogła mi zmienić sposób myślenia o sobie oraz pogodzić się z moim trudnym dzieciństwem. Nie wiem, jak ona to zrobiła, ale bez guli w gardle zadzwoniłem na dzień ojca. Niby nic się nie stało, ale nagle całe moje życie się zmieniło. Wreszcie jestem dorosłym facetem!

Jan, 32 lata

Trafiłam do Niny gdy byłam już przekonana, że chyba nic już mi nie może pomóc. Zwątpiłam w siebie. Byłam spłukana i przerażona! Przez ostatnie 2 lata budowałam swoją firmę i teraz gdy miałam produkt i trzeba było go tylko pokazać światu spanikowałam. Czułam wstyd, czułam się gorsza, niewystarczająca i totalnie nie wierzyłam, że ktoś może coś ode mnie kupić. Chociaż znajomi z branży mówili, że to co zrobiłam jest świetne ja tego nie widziałam. Wydałam wszystkie pieniądze na ten projekt a teraz chciałam uciec i się schować. Ta sesja to był mój katharsis, nagle okazało się, że to wszystko co czuję teraz to moje emocje, gdy miałam kilka lat i zostałam wysłana na wychowanie do cioci.

Rodzicom się nie przelewało a pracy było dużo, dlatego gdy pojawiła się moja młodsza siostra trafiłam do siostry mamy, która nie miała swoich dzieci.

To wtedy poczułam, że jestem gorsza, że coś ze mną nie tak skoro rodzice mnie nie chcą. Gdyby mi ktoś powiedział, że w ciągu 48h wyjdę z mojego doła nigdy bym w to nie uwierzyła. Potem doszły ustawienia mojej firmy, dzięki którym poczułam blokadę, przez którą nie mogłam przyciągnąć do siebie nowych klientów. Na sesji mentoringowej odkryłam swoje zasoby i zweryfikowałam swój plan działania.

Czy to działa? W drugi dzień po sesji umówiłam 7 spotkań sprzedażowych! W kolejnym tygodniu podpisałam dwie umowy. Jestem wdzięczna światu, że postawił na mojej drodze Ninę i sobie, że podjęłam tę decyzję i otworzyłam się na sukces.

Anna, 37 lat

Byłem już tak wściekły i rozdrażniony, że wszystko wyprowadzało mnie z równowagi. W pracy musiałam się hamować, za to, gdy wracałem do domu to krzyczałem na dzieci, żonę, psa. Potem wyrzuty sumienia i cały czas poczucie, że wszystko jest nie tak. Za mało pieniędzy, nie stać mnie na urlop z rodziną, nic mi nie wychodzi. Coraz częściej bolały mnie plecy i co i rusz łapałem jakieś infekcje. Miałem już dość tego życia.

Podczas sesji z Niną dotarłem do bardzo dziwnej sceny, która zapisała we mnie bardzo ograniczające przekonanie. Nigdy bym na to nie wpadł! Gdy moja mama była bliska porodu okazało, się że miała cukrzycę i trzeba było zrobić cesarkę.

Podczas gdy relaksowałem się w brzuchu mamy i nagle jakieś zimne łapy bez mojej zgody mnie wyjęły to po pierwsze się wkurzyłem a po drugie poczułem, że nie mam wpływu. Że to inni, Ci więksi decydują za mnie. I jak patrzę na moją przeszłość to tak często było. Cały proces pracy z Niną włączając w to ustawienia i mentoring bardzo mocno pchnęły mnie do przodu. Odzyskałem poczucie wpływu, dzięki czemu przestałem czuć złość, która była po kiedyś wyrazem mojej bezsilności. Dotarłem do tego, że chcę zmienić pracę i wreszcie wierzę, że jest to w moim zasięgu.

Jedyne czego żałuję, to jest to, że nie zdecydowałem się na tak proces wcześniej. Jeżeli Ty też jesteś przy ścianie, nie czekaj tylko działaj!

Krzysztof, 41 lat

Jestem właścicielką firmy z bardzo bogatym doświadczeniem zawodowym. Zewnętrznie byłam pełną energii i wigoru kobietą. Postrzeganą przez świat w kategorii „skazana na wieczny sukces” a w środku gościłam inny groźny wewnętrzny świat zabierający energię i siłę.

Kiedy trafiłam do Niny wewnątrz czułam się jak owad czy też mucha, która wpada w sieć pająka, szamocze się nerwowo a im bardziej się szamocze tym sieć jest groźniejsza….pomocy znikąd a głowa wciąż podpowiada frazy w stylu… jesteś niewystarczająca, inni są lepsi, inni mają łatwiejsze i lepsze życie. Czym Ty chcesz zaskoczyć rynek? Co masz ciekawego do zaoferowania - nie podskakuj…...nic mi się nie udawało….tzw. równia pochyła.

Po zapoznaniu się z wieloma tego typu ofertami na rynku miałam wiele obaw i niepewności bałam się, że to nie działa i jest przysłowiową “ściemą”. Jednak z Niną było inaczej! Jeśli czujesz, że masz blokera wewnątrz, nic Ci się nie układa, a w głowie masz stado galopujących myśli, nie potrafisz zaznać spokoju w życiu prywatnym a zawodowe rzuca same kłody pod nogi to przyjdź do Niny.
Bogna, 50 lat
Jestem osobą po wielu ciężkich traumach, korzystałam z różnego rodzaju pomocy. Nie twierdzę że bezskutecznie, ale dopiero sesja z Niną dokonała takiego pełnego i dokładnego ułożenia mojego wnętrza na nowo. I to się stało dosłownie natychmiast po sesji! Do tego obserwuję każdego dnia jak to się ugruntowuje i rozwija:). Każdy z nas filtruje otaczając nas rzeczywistość schematami jakie w sobie wybudował na skutek wydarzeń o których może nawet nie mieć pojęcia, nie pamiętać. Sesje z Niną polecam nie tylko ludziom po traumach, nie tylko tym po przejściach, ale każdemu. Bo każdy z nas powinien zajrzeć w głąb siebie chociaż raz w życiu, żeby uporządkować ten piękny Dom jakim jest nasze wnętrze:). Spróbujcie z Niną, warto. 

Agata Trawińska

Już podczas rozmowy wstępnej telefonicznej poczułam do Niej wysokie zaufanie to niezwykle ważne. To fenomenalne doświadczenie pracy z podświadomością, podczas której uświadamiałam sobie z czego wynikają moje reakcje w życiu, zachowania, postępowania. Podczas sesji, gdy pracowałyśmy z moją podświadomością odkryłam jakie mam wgrane programy/schematy jeszcze z dzieciństwa, które dziś w życiu dorosłym nie są aktualne, gdyż dziś już nie jestem dzieckiem! Dziś jestem dorosła, a te schematy ciągle u mnie się odpalały. Po uświadomieniu sobie tych schematów Nina skutecznie przepracowała je ze mną i zostałam od nich uwolniona. Niesamowite!!! Uzyskałam lekkość, jakby z moich barków spadły kilogramy kamieni. To niebywałe jak w krótkim czasie dzięki sesji można pozbyć się problemu. Tyle lat nosiłam ciężar, który był nieaktualny.... wystarczyła sesja z Niną. Niesamowicie jestem wdzięczna, że Nina stanęła na mojej drodze w trudnym momencie i Spróbujcie z Niną, warto. 

Elżbieta Szadkowska

W ramach programu II ścieżki w Top Woman in Real Estate, miałam okazje być w duecie ze wspaniałą mentorką Niną Ambroziak. Wprawdzie, określić ją jako wspaniałą, to jakby nic nie powiedzieć. Nina to piękna i mądra kobieta. Na dzień dobry wita szczerym uśmiechem, w czarnych jak węgiel oczach można odnaleźć dużo uwagi i atencji. Nina pracuje z podświadomością i doskonale potrafi nadać indywidualny rytm każdej sesji, który złożyły się w spójną melodię. Sformułowanie: „ O czym myślisz to przyciągasz” powinnam przeformatować na: „ o kim myślisz tego przyciągasz”. Obserwowałam profil Niny od pewnego czasu. Spotkanie z Niną, było odpowiedzią na wiele mentalnych i bardzo osobistych zagadnień, które nurtowały mnie od lat. W trakcie naszych sesji, doświadczyłam metody Rapid Transformational Therapy® oraz ustawień systemowych. Mogę wam tylko zdradzić, że to nie magia ani czary mary. Metody propagowane przez Ninę mają swoje naukowe podstawy, a także opierają się faktycznie na doświadczeniach naszego dzieciństwa. Mimo, że na co dzień jestem skuteczna i pozytywnie nastawiona do życia, to jak każdy mam swoje słabsze chwile, a po sesji z Niną z pewnością skuteczniej poradzę sobie z nowymi wyzwaniami i tym co mogę wziąć od życia. Jeśli zaciekawi kogoś mój wpis, zapraszam do indywidualnego kontaktu, chętnie podzielę się bliżej swoimi doświadczeniami. Nina dziękuję, że towarzyszyłaś mi w tej ścieżce. I jeszcze raz powtórzę - dobro i mądrość, którymi się dzielisz, niech się mnożą. 

Ewelina Oleksy

Polecam w 100% sesję u Niny. Efekty jej działań były wprost oszałamiające. Nie przypusczałabym, że w tak krótkim czasie mogę dotrzeć do sedna nurtujących mnie problemów, znaleźć odpowiedź jak je rozwiązać odbywając niesamowitą podróż w głąb siebie. Nie wiedziałam czego się spodziewać po sesji ale serdeczność i profesjonalizm Niny przeprowadziły mnie przez drogę. Co najważniejsze - efekt przyszedł od razu a do tego mogę go utrwalać dzięki nagraniu, które Nina dla mnie przygotowała.

Katarzyna Kaliszczak